Górnicza Izba Przemysłowo Handlowa

Polish Mining Chamber of Industry and Commerce

AktualnościSzkoła Zamówień Publicznych 2018, 6-8 czerwca 2018 r.

Szkoła Zamówień Publicznych 2018, 6-8 czerwca 2018 r.

W dniach 6 - 8 czerwca 2018 r. w Wiśle odbyła się dziewiąta edycja ,,Szkoły Zamówień Publicznych”. W konferencji udział wzięło 240 uczestników, wśród których znaleźli się przedstawiciele przedsiębiorstw górniczych oraz firm pracujących na rzecz górnictwa. 

Patronat nad tegoroczną edycją ,,Szkoły Zamówień Publicznych" objęły Ministerstwo Energii oraz Urząd Zamówień Publicznych

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom ,,Szkoły Zamówień Publicznych 2018” za tak liczną obecność. Przyjemnością było gościć Państwa, móc wysłuchać interesujących wypowiedzi oraz uczestniczyć w dyskusjach. Wielką satysfakcją było również obserwowanie Państwa zainteresowania przedstawianymi przez prelegentów tematami. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte w czasie konferencji okażą się cenne i pożyteczne. Przyjacielska atmosfera jaka panowała, dobre relacje, jakie się nawiązały, wspólnie spędzony czas podczas ,,Szkoły Zamówień Publicznych 2018” jest doskonałym dowodem na to, że konferencje nie są tylko miejscem nauki, ale także spotkaniem specjalistów, którzy chcą podzielić się tym, co najcenniejsze – doświadczeniem. Dzięki temu wzrastamy jako ludzie, przedsiębiorcy, dzięki temu więc wspólnie osiągamy sukces w biznesie i w życiu.

Słowa ogromnego uznania kierujemy również w stronę Wykładowców, bez których sukces ,,Szkoły Zamówień Publicznych 2018” byłby niemożliwy. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko serdecznie dziękujemy.

Cieszymy się również, że już trzeci rok z rzędu mogliśmy gościć na naszej konferencji przedstawiciela Urzędu Zamówień Publicznych, co pokazuje, że UZP docenia wagę zamówień sektorowych. Gościem honorowym tegorocznej Szkoły był Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych – Pan Hubert Nowak, który wygłosił wykład inaugurujący dot. Projektu Platformy e-zamówienia.

W szczególności chcielibyśmy podziękować za pomoc w organizacji Szkoły następującym firmom: Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o. o., PPUH ,,Malinex" Ryszard Malinowski, Grupie Berger, Joy Global Poland Sp. z o.o., Fabrykom Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A., Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o. oraz Polskiej Technice Górniczej S.A.

 

Dokumenty do pobrania:

1_Projekt Platforma e-Zamówienia_H.Nowak (Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych)

2_Elektronizacja procesu zakupu w Polskiej Grupie Górniczej S.A._Sz.Gaszka

3_Elektronizacja zamówień_M.Stachowiak, W.Dzierżanowski

4_Procedura odwrócona_W.Dzierżanowski

5_Spełnienie warunków wymaganych od wykonawców. Sposób dokumentowania_M.Stachowiak

6_Zmowa przetargowa na gruncie PZP i w orzecznictwie KIO_D.Ziembiński

7_Self-cleaning, czyli samooczyszczenie się wykonawcy - ucieczka od odpowiedzialności czy rzetelność wykonawcy_M.Zwolińska

8_Negocjacje handlowe_S.Winch

9_Praktyczne wykorzystanie próbek, wzorców w postępowaniu u udzielenie zamówienia publicznego_A.Adach

 

Zapraszamy za rok na jubileuszową konferencję "Szkoła Zamówień Publicznych 2019" w dniach 5-7 czerwca 2019 r.

 

 

 

Menu
Newsletter


Biuletyn górniczy

Bieżący numer

img12

Górniczy Sukces Roku

View more
img12

Szkoła Zamówień Publicznych

View more
img12

Biuletyn Górniczy

View more


Partnerzy