Górnicza Izba Przemysłowo Handlowa

Polish Mining Chamber of Industry and Commerce

AktualnościZapraszamy na konferencję pt. „Perspektywa współpracy z rynkiem Irańskim - przełamanie barier”

Zapraszamy na konferencję pt. „Perspektywa współpracy z rynkiem Irańskim - przełamanie barier”

Spotkanie ma na celu omówienie aktualnych warunków dostępu na rynek irański, doświadczeń polskich firm od czasu zniesienia sankcji (styczeń 2016), problemów i barier, na które jeszcze niekiedy napotykają się przedsiębiorcy zainteresowani nawiązaniem współpracy w Iranie.

Odbędzie się ono w dniu 7 listopada br. o godz. 11.00, .w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, Warszawa, ul. Trębacka 4. Planowane zakończenie ok. godz. 13.00.

Organizatorami są Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ambasada Islamskiej Republiki Iranu.


Gościem specjalnym będzie Ambasador Iranu w Polsce. Do udziału w konferencji zostali zaproszeni przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Rozwoju, poprzednich Ambasadorów RP w Iranie oraz przedstawiciele instytucji finansowych i kredytowych, którzy przedstawią zmiany w aktualnych uwarunkowaniach i perspektywy dalszej współpracy z Iranem, na podstawie poprzednio zrealizowanych misji i spotkań.


Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych współpracą z Iranem. Podczas spotkania przedstawione zostaną bieżące informacje na temat możliwości współpracy polsko - irańskiej a także planów promocyjnych w najbliższym czasie, w tym misja do Teheranu i Tabrizu w grudniu br.


Prosimy o potwierdzenie obecności wypełniając formularz zgłoszenia on Line tutaj

Menu
Newsletter


Biuletyn górniczy

Bieżący numer

img12

Górniczy Sukces Roku

View more
img12

Szkoła Zamówień Publicznych

View more
img12

Biuletyn Górniczy

View more


Partnerzy