Górnicza Izba Przemysłowo Handlowa

Polish Mining Chamber of Industry and Commerce

AktualnościPrzewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców

Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców

 

Wraz z wejściem w życie Tarczy Antykryzysowej Polski Fundusz Rozwoju przygotował Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców.

Materiał napisany przez ekspertów Grupy PFR zawiera informacje, jak w praktyce skorzystać z rozwiązań zawartych w Tarczy Antykryzysowej, jaką pomoc oferuje dla przedsiębiorstw i samorządów Grupa PFR oraz jak prowadzić firmę w dobie pandemii i dostosować się do nowej rynkowej rzeczywistości.

Przewodnik będzie na bieżąco aktualizowany w miarę pojawiania się nowych rozwiązań i praktyk, a na stronie www.pfr.pl/tarcza przedsiębiorcy znajdą również artykuły, analizy oraz dodatkowe materiały dotyczące zagadnień zawartych w podręczniku oraz często zadawane pytania i odpowiedzi przygotowane przez ekspertów PFR.

Na pytania odpowiadają także konsultanci w ramach centrum doradztwa dla przedsiębiorstw poprzez stronę internetową www.pfr.pl lub telefonicznie, pod numerem 800 800 120.

Bieżące informacje o Tarczy Antykryzysowej dostępne sa na oficjalnej stronie rządowej: https://gov.pl/TarczaAntykryzysowa

 

Przewodnik dostępny jest w formie elektronicznej (link poniżej):

  "Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców"

Partnerzy