Górnicza Izba Przemysłowo Handlowa

Polish Mining Chamber of Industry and Commerce

AktualnościINTARG® 2020

INTARG® 2020

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® to renomowane światowe targi - forum spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu oraz biznesu. Jak co roku, wydarzenie wspierane jest przez czołowe instytucje krajowe i międzynarodowe.

INTARG® 2020 zaprezentuje wynalazki i innowacyjne rozwiązania z różnych branż i dziedzin oraz z wielu krajów świata, znajdujące zastosowanie w przemyśle, ochronie środowiska, medycynie, a także poprawiające bezpieczeństwo, jakość i higienę życia.

Misją Targów jest promocja oraz komercjalizacja wynalazków i innowacji, stworzenie platformy bezpośrednich kontaktów do współpracy i spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu, biznesu, finansów, itd., transfer technologii, jak również uzyskanie przez wystawców prestiżowych referencji     w postaci nagród przyznawanych za prezentowane rozwiązania w ramach konkursu INTARG® 2020.

Program Targów będzie obfitował w ciekawe wydarzenia: konferencje, prezentacje, spotkania biznesowe, konkursy, networking cocktail. W czasie Gali finałowej INTARG® 2020  zostaną wręczone nagrody konkursów INTARG®, LIDER INNOWACJI® oraz Młody Wynalazca 2020. 

INTARG® 2020 zorganizowany zostanie w legedarnym katowickim Spodku, którego dodatkową zaletą jest atrakcyjna lokalizacja w samym sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu Polski.

Zgłoszenia do udziału w Targach przyjmowane są do 30 kwietnia 2020.

Zainteresowanych organizatorzy zapraszają nie tylko do udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy, lecz również do aktywnej współpracy przy realizacji i promocji kolejnej edycji targów INTARG®, jako partner, sponsor czy organizator własnego wydarzenia podczas Targów (konferencji, panelu dyskusyjnego i innych). Celem takiej współpracy jest podwyższanie satysfakcji z udziału w Targach wszystkich ich uczestników oraz coraz skuteczniejsza prorynkowa promocja wynalazków i innowacyjnych rozwiazań oraz transferu technologii do przemysłu.

Więcej informacji na stronie: www.intarg.haller.pl

Organizatorzy targów:

EUROBUSINESS-HALLER we współpracy z FUNDACJĄ HALLER PRO INVENTIO 
ul. Obroki 133, 40-833 Katowice
e-mail: intarg@haller.pl; tel.: 32 / 355-38-00
www.haller.pl

Menu
Newsletter


Biuletyn górniczy

Bieżący numer

img12

Górniczy Sukces Roku

View more
img12

Szkoła Zamówień Publicznych

View more
img12

Biuletyn Górniczy

View more


Partnerzy