Górnicza Izba Przemysłowo Handlowa

Polish Mining Chamber of Industry and Commerce

AktualnościINTARG® 2020

INTARG® 2020

Wynalazki, innowacyjne produkty i rozwiązania dla przemysłu, środowiska, zdrowia i medycyny oraz życia codziennego

Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa jako partner XIII edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2020 pragnie zarekomendować Państwu czynny udział w tymże Wydarzeniu w charakterze uczestnika w nowej formule ONLINE.

Przesłaniem i celem Wydarzenia jest prezentacja i promocja wynalazków oraz innowacji z zakresu ochrony środowiska, przemysłu, zdrowia i medycyny oraz życia codziennego.  Są one opracowane przez jednostki naukowo-badawcze, firmy oraz twórców indywidualnych.

W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemiologicznego na świecie, organizatorzy XIII edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2020 (firma Eurobusiness-Haller oraz Fundacja Haller Pro Inventio) podjęli decyzję o odwołaniu Targów INTARG® 2020 w tradycyjnej formule i postanowili zaproponować uczestnictwo w nim ONLINE.   

Targi i Konkurs INTARG® 2020 stanową unikalną, w I połowie 2020 r., możliwość prezentacji
i promocji wynalazków na międzynarodowym forum wynalazczości w bezpiecznej formule online, z możliwością zdobycia cenionych medali i nagród.

Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa pragnie także uhonorować dyplomem i statuetką najlepsze innowacyjne rozwiązania z branży reprezentowanej przez Izbę, zgłoszone do Konkursu  INTARG® 2020.

Finał, który nastąpi 19 czerwca, pozwoli na zaprezentowanie wyników Targów poprzez ich publikację na www.intarg.haller.pl.

Jeżeli sytuacja w kraju i na świecie ulegnie poprawie, wydarzenie w swojej tradycyjnej formule zostanie zorganizowane w dniach 14-16 października 2020 r., w ramach X Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Międzynarodowy, Centrum Kongresowym w Katowicach lub podczas innego podobnego wydarzenia.

 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do dnia 30 maja 2020 na adres: a.passia@haller.pl.


W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Agnieszka Passia - tel.: +48 690 096 223; a.passia@haller.pl.

Zapraszamy do udziału w INTARG® 2020 online!

 

 

 

 

Menu
Newsletter


Biuletyn górniczy

Bieżący numer

img12

Górniczy Sukces Roku

View more
img12

Szkoła Zamówień Publicznych

View more
img12

Biuletyn Górniczy

View more


Partnerzy