Górnicza Izba Przemysłowo Handlowa

Polish Mining Chamber of Industry and Commerce

PatronatyExpoWELDING - międzynarodowe spotkanie branży spawalniczej!

ExpoWELDING - międzynarodowe spotkanie branży spawalniczej!

W dniach 16-18 października 2018 roku, na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, organizowanych tradycyjnie we współpracy z Instytutem Spawalnictwa. Równolegle w tym samym czasie odbędzie się 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza „Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0”.

ExpoWELDING to czołowe targi spawalnicze w Europie. W ramach wystawy swoją ofertę przedstawi ponad 180 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących ponad 260 światowych marek. Ekspozycja zajmie powierzchnię ponad 10 000 m2! Tegoroczną nowością Targów będzie Projekt „Spawanie 4.0”, który ma na celu pokazanie pionierskich i innowacyjnych technologii oraz produktów z zakresu branży spawalniczej, stworzonych z myślą o koncepcji fabryki przyszłości i szeroko rozumianego Przemysłu 4.0. Jednocześnie 3M Poland podczas targów ExpoWELDING ponownie zorganizuje Starcie Szlifierzy - czyli ogólnopolskie mistrzostwa w szlifowaniu cieszące się stale rosnącym zainteresowaniem.

Uzupełnieniem tematyki targów ExpoWELDING będzie Salon Bezpiecznego Spawania i Ochrony Przeciwpożarowej SafeWELDING Expo. Celem przyświecającym organizacji wydarzenia to stworzenie miejsca prezentacji oferty producentów i dystrybutorów sprzętu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach przemysłowych, akcesoriów ułatwiających pracę w warunkach niebezpiecznych i szkodliwych, urządzeń, technologii i systemów przeciwpożarowych, a także aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów alarmowych.  Wystawa sprzętu BHP zostanie wzbogacona o cykl prelekcji, seminariów oraz pokazów.

Równolegle z Targami ExpoWELDING odbędą się Targi Produkcji i Dystrybucji Metali MetalMEETING oraz Targi Przygotowania i Zabezpieczenia Powierzchni SURFPROTECT. MetalMEETING to wydarzenie dedykowane producentom i dystrybutorom wszelkiego rodzaju wyrobów metalowych. Celem wydarzenia jest stworzenie miejsca prezentacji oferty przedstawicieli branży, wymiany cennych doświadczeń, a także pozyskania wiedzy w ramach towarzyszących konferencji. Tematyka targów MetalMEETING koncentruje się wokół hutnictwa stali, metali nieżelaznych, wyrobów hutniczych, technologiach obróbki blach i rur, konstrukcji stalowych i wyrobach kutych. SURFPROTECT to wydarzenie gromadzące w jednym miejscu specjalistów z zakresu przygotowania powierzchni, antykorozji i galwanotechniki, a także wykonawców prac związanych z technologiami przygotowania i obróbki powierzchni. Do prezentowanej tematyki podchodzimy kompleksowo, wobec czego prezentowana będzie zarówno tematyka oczyszczania i zabezpieczenia powierzchni metalowych, jak i drewnianych oraz betonowych. 

Więcej informacji znajduje się pod adresem https://www.exposilesia.pl/expowelding/pl/

Menu
Newsletter


Biuletyn górniczy

Bieżący numer

img12

Górniczy Sukces Roku

View more
img12

Szkoła Zamówień Publicznych

View more
img12

Biuletyn Górniczy

View more


Partnerzy